Ekspresowa aborcjaGosia miała 20 lat, niezły staż ze swoim chłopakiem Dupkiem i była w ciąży...                                                                                          
 Jak to tradycyjnie u nas bywa najpierw było siup, później ślub. Wielkiej ceremonii nie było, bo i szczęścia i miłości też tam nie widziałam.Gosia pewnie by pana Dupka niedługo zostawiła, bo zaczęła trochę kręcić z panem Lalusiem i jego fajną furą. 

Niestety nie było jak w bajce i Gosia siedziała w tej swojej chatce na kurzej łapce, tęskniła i marzyła. A, że pan Dupek to prawdziwy frajer był, to mu Gosia rogi przyprawiała i to w jego własnej chałupie, w jego własnym łóżku. Po kolejnym upojnym tetate z panem Lalusiem zapaliła się w głowie Gosi czerwona lampka.Przemieszczała się z miasta A do miasta B w poszukiwaniu lekarza, który będzie skory jej pomóc. Znalazła, odetchnęła i wzięła tabletkę po.  Wojaży poza małżeńskich też zaprzestała.
Cudzołożnica, dziwka, ladacznica, dzieciobójczyni pomyślisz.

Taka sytuacja.  Impreza integracyjna, fajny klimat, romantyczny pensjonat. Ty trochę wstawiona i smutna, bo podejrzewasz, że mąż cię zdradza. Kolega z pracy, który od zawsze ci się podobał, patrzy na ciebie tak, że aż miękną ci kolana. Na początku pociesza, rozmawia, tańczy i nie wiesz, jak to się stało, ale obudziłaś się w jego łóżku. Rano oprócz kaca dzwoni ci jeszcze w głowie S.O.S te dni!  Cholera! Wracasz do domu i okazuje się, że mąż wcale cię nie zdradza, ale wziął dodatkową robotę, aby móc zabrać cię na wycieczkę na Bali z okazji rocznicy ślubu. Jesteś szczęśliwa, ale czujesz niepokój, słyszysz tykanie bomby z opóźnionym zapłonem.Na szczęście już nie musisz  szukać lekarza, wysłuchiwać jego kazania na temat tego, że jest to niezgodne z klauzulą sumienia, prosić o receptę. Idziesz do apteki, kupujesz, zażywasz.W sytuacji tego całego medialnego krzyku, że tabletka po to samo zło, promocja nieodpowiedzialnych zachowań seksualnych, środek wczesnoporonny, ekspresowa aborcja,


WZIĘŁABYŚ?


Ja, tak i w dupie miałabym, co sądzą inni.
Żółwinka

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz